097 660 96 67


"БУДХАУС" Київ - продаж газоблока та цегли
ТЕЛ. +38 097 660 96 67

Газобетон і пінобетон 

 

Опис матеріалу 

Ніздрюватий бетон складається з кварцового піску, цементу, вапна, аллюміневой пасти (пудри) і води. У результаті запатентованого виробничого процесу з даної сировини виробляються будівельні елементи, наприклад газобетонні блоки, пінобетон, пінобетонні блоки, піноблок, елементи перекриттів, ступені, перемички і т.і. Газ (водень), який виникає в наслідок так званого процесу спучування і розширення (цей процес аналогічний процесу, який застосовується для приготування дріжджового тіста), збільшує в 5 разів обсяг сирої суміші. Мільйони найдрібніших повітряних осередків, що виникають в результаті цього процесу, надають бетону характерну порожнисту структуру. Звідси походить і його назва. Завдяки такій структурі матеріал володіє гарними будівельно-фізичними властивостями - високою теплоізоляцією, гарною звукоізоляцією, а також забезпечує гарний мікроклімат у приміщеннях. До того ж він дуже легкий і добре піддається укладанню. Далі ви знайдете додаткову інформацію про будівельний матеріал - пористий бетон, пінобетон, пінобетонні блокаи, яка буде цікава для будь-якого забудовника. 

 

Газобетон - різновид пористого бетону, що отримується з суміші в'яжучого, піску, води і газоутворювача. В якості в'яжучого використовується суміш портландцементу та вапна-кипілки. Газоутворювачем служить алюмінієва пудра, при введенні її в бетонну суміш відбувається реакція з вапном, в результаті якої виділяється водень, що спучуює бетонну суміш. Процес виробництва виробів з газобетону складається з наступних операцій: спільний помол піску і гіпсового каменю; приготування газобетонний суміші; формування газобетонних масивів; різання масивів.

Тверднення виробів відбувається при автоклавній обробці при підвищеному тиску (0,8 - 1,2 мПа) і температурі 175 - 200 С. Вироби з газобетону володіють низьким об'ємною вагою (350 - 600 кг/м3), достатньо високою міцністю (10 - 50 кг / см2) і низькою коеф. теплопровідності (0,9 - 0,14 Вт-мoС). За сукупністю фізико-механічних і будівельно-монтажних характеристик газобетон займає лідируюче положення серед інших будівельних матеріалів і пінобетон, і пеноблок є самим перспективним на найближчі роки. Наша продукція відповідає діючим стандартам і має сертифікати відповідності.



Теплоізоляція. Одношарова стіна з ячеістобетонних блоків щільністю 400 - 500 кг/м3 при товщині в 40 см має величину опору теплопередачі рівну 2,7 - 3,5 м2 оС / Вт.

 

Не горючий і вогнестійкий. Ніздрюватий бетон і пінобетонні блоки відноситься до негорючих будівельних матеріалів. За ДІН 4102 він ставиться до згорає будівельного матеріалу класу А1. Ніздрюватий бетон може використовуватися для утеплення будівельних конструкцій і теплоізоляції обладнання при температурі ізолюючої поверхні до +400 С. Численні дослідження проведені у Швеції, Фінляндії та Німеччини, показали, що при підвищенні температури до +400 С міцність пористого бетону і пінобетону а так само пінобетонні блоки збільшується на 85%. Межа вогнестійкості плит перекриття і покриття, згідно з ГОСТ 30247.0-94, становить 70 хвилин, тобто відповідає REI 60.

 

Звукоізоляція. Конструкція будинку з ніздрюватого бетону задовольняють нормативним вимогам по звукоізоляції за СНіП 11-12-77 "Захист від шуму в будівництві. Звукоізоляція конструкцій."



Морозостійкість. Ніздрюватий бетон і пінобетонні блоки а так само піноблоки завдяки своїй капілярні-пористій структурі є морозостійким будівельним матеріалом. За нормами морозостійкість пористого бетону і газоблоків при поперемінному заморожуванні і відтаванні досягає 50 циклів. Здатність пористого бетону і газоблоків зберігати свої фізико-механічні властивості при багаторазовій дії поперемінного заморожування і відтавання на повітрі над водою називається морозостійкістю і характеризується його маркою за морозостійкістю, яка приймається за встановленим кількістю циклів поперемінного заморожування і відтавання.



Акумуляція тепла. Ніздрюватий бетон (газоблок) і піноблок здатний акумулювати тепло. Він накопичує тепло від опалення або сонячних променів. При низьких температурах, наприклад вночі, коли опалення стає більш слабким, віддає накопичене тепло у внутрішні приміщення. Разом з високим ступенем теплоізоляції, а також завдяки акумуляції тепла забезпечується постійна і комфортна температура в усьому домі. Взимку відбувається економія палива, а в літній час зберігається приємна прохолода.

 

Мікроклімат приміщень. Оптимальна відносна вологість повітря є вирішальною передумовою для приємного мікроклімату в приміщеннях. Ніздрюватий бетон, пінобетон, газоблок володіє, висловлюючись професійно, гарною дифузією по відношенню до вологи. Матеріал накопичує вологу з повітря, транспортує її у внутрішні приміщення, таким чином волога попадає в повітря приміщень в будинку.

 

Технічні дані. Вироби з газобетону і газосилікату 

Вироби з газобетону, пінобетону, пінобетонних блоків виробляються понад 100 років. Всі вони є блоками з ніздрюватого бетону ГОСТ 21520-89. Залежно від технології виготовлення і в'яжучого, це або пінобетон або газосилікат (газобетон). Для утворення піни використовувалися порошкоподібні метали (насамперед алюміній), які використовувалися для утворення газу в бетонних лужних сумішах. 

Для виготовлення газосилікату, готується суміш з вапна (іноді з цементом), піску, води та алюмінієва пудра (при її додаванні, відбувається хімічна реакція з виділенням газу, за рахунок нього і проявляються комірки), суміш заливається в форму, вистоюється, потім великий блок (отриманий з форми)  розрізають, за допомогою струни, на блоки потрібних розмірів і відправляється в автоклав (спеціальна піч). 

Понад 50 років тому люди знали про існування пінобетону і газобетону. Це були бетони з пористістю. При додаванні перетворювача виходив пористий матеріал. 

Надалі поняття газобетону отримало більшого поширення. Газобетон, пінобетон і пінобетонні блоки могли бути виготовленими з піску, летючої золи або шлаків з додаванням цементу, вапняку або цементно-вапнякового суміші. Газобетон набирав залишкову міцність на повітрі за рахунок температури природного середовища. Основою технологічного процесу виробництва газобетону є отвердіння в насиченій парою середовищі. 

Висока якість газобетонних виробів гарантує довгий термін служби і якість житла. Термін служби газобетонних виробів практично необмежений. У зв'язку з украй низьким коефіцієнтом теплопровідності газобетон є ідеальним енергозберігаючим матеріалом, а також може застосовуватися в якості несучих конструкцій при малоповерховому житловому будівництві. 

Газобетон не містить токсичного наповнювача і не виділяє токсичних речовин. Це розширює область його застосування. У разі пожежі немає викидів газів, небезпечних для здоров'я людини. 

 

Повернутися в розділ

 
СОЗДАНИЕ ЛОГОТИПА LOGOMARKET.COM.UA